Příměstský tábor

Všechny děti si mohou v několika dnech vyzkoušet různé nevšední aktivity, např. lezení na lanových překážkách, aquazorbing, lukostřelbu či bungee running.

Příměstský tábor

Zveme Vaše děti na nevšední zážitky strávené na příměstském táboře ve spolupráci s 25. přední hlídkou Royal Rangers Žďársko.

Příměstský tábor proběhne souběžně v Bystřici nad Pernštejnem a ve Žďáru nad Sázavou a jejich okolí pro dvě různé skupiny dětí. Některé dny budou společně dohromady.

V pěti dnech si mohou všichni vyzkoušet různé hry, lezení na vysokých a nízkých lanových překážkách, aquazorbing, lukostřelbu, bungee running. Dále je čeká koupání, larpová a nerf bitva, lakros, štola, paddleboardy, čluny, různé workšopy a spousta dalších aktivit. Některý den proběhne program i na táborové základně v Olešné na Moravě.

V případě horšího počasí jsou kromě táborové základny k dispozici i klubovny v uvedených městech. Obědy budou zajištěny.

[ccwr-pricing-table id=“5″]

  • Outdoor na míru
    Díky této možnosti jsme schopni vám připravit zajímavý a netradiční program na míru na celý den dle vašich požadavků.
  • Lanový park
    Lanový park má svou provozní dobu, během které je v areálu připraven instruktor, který se věnuje příchozím klientům. Naučí vás jistit a poradí se zdoláváním překážek.