Outdoor na míru

Díky této možnosti jsme schopni vám připravit zajímavý a netradiční program na míru na celý den dle vašich požadavků.

Outdoor na míru


Informace

Díky naším dlouholetým zkušenostem jsme také pro Vás schopni připravit zajímavé soutěže a netradiční aktivity na celý den podle Vašich potřeb. Náročnost i tempo uzpůsobíme Vašim představám a možnostem.

Jsme schopni pro Vás zajistit i jednodušší outdoorový program v místě Vašeho bydliště. Potřebujeme k tomu u Vás nalézt pouze vhodné stromy. Máme k dispozici  5 mobilních vysokých překážek – šplhací síť (vysoká 4m), vertikální hranoly (3 ks – výška max. 5m), pneumatiky (výška max. 5m), jednoduchá stěna s otvory na dřevěné kolíky (výška 4m), girlandy (horizontální vysoká překážka – délka max. 5m). V případě vašeho zájmu vás rychle naučíme i vázání jednoduchých nízkých lanových překážek.

Vzhledem k tomu, že tato možnost je velice obsáhlá, jak z hlediska času, počtu účastníků, ceny a především aktivit, před samotnou rezervací nám upřesněte Vaše požadavky.

Po vzájemné shodě Vám rezervaci vytvoříme na základě údajů, které nám poskytnete.

Jméno:*
Organizace:
E-mail:*
Telefon:*
Předpokládaný počet účastníků:*
Orientační datum a čas:*
Možnosti programu:* Lanové překážkyAquazorbingPaddleBoardSlacklineBungee RunningPaintballAirsoftNerfLukostřelbaSkákací botyAdaptační kurzyRůzné typy herKreativní dílny
Vystavit fakturu? ANO
Jméno:
Organizace:
IČO:
Adresa (ulice, město, psč):
Další vaše požadavky nebo dotazy:

  • Příměstský tábor
    Všechny děti si mohou v několika dnech vyzkoušet různé nevšední aktivity, např. lezení na lanových překážkách, aquazorbing, lukostřelbu či bungee running.
  • Lanový park
    Lanový park má svou provozní dobu, během které je v areálu připraven instruktor, který se věnuje příchozím klientům. Naučí vás jistit a poradí se zdoláváním překážek.